• 100 mln obrotu

    Barter System pomógł wygenerować ponad 100 mln dodatkowego obrotu naszym użytkownikom

  • 44 tyś. transakcji B2B

    Pomogliśmy wygenerować 44.000 transakcji B2B

  • 1200 firm

    Ponad 1200 firm skorzystało z naszego narzędzia

Barter System

Twój system
Twój zysk

Barter System to najstarsza i największa platforma wymiany barterowej w Polsce, działająca nieprzerwanie od 18 lat. Poprzez współpracę tworzących ją przedsiębiorców, przekształcił się w prężnie działającą społeczność, reprezentowaną przez firmy z sektora MŚP.

100,000,000 Obrotu
44,000 Transakcji B2B
1,200 Firm

Barter System wzoruje się na zagranicznych platformach działających od dekad. Najstarszym systemem jest Szwajcarski WIR SYSTEM założony w 1934 roku i działający nieprzerwanie po dziś dzień. Niedługo potem zaczęły postawać platformy na całym świecie, np. Australijski Bartercard, BizX z USA czy Belgijski RES.

bartercard bizx irta res wir

Martwy Kapitał

Czy mnie też dotyczy ten problem?
Jak zamienić go na gotówkę?

Wymień to co masz na to czego potrzebujesz oszczędzając gotówkę

Każda firma dysponuje Martwym Kapitałem, może on występować np. pod postacią wolnych mocy produkcyjnych, niesprzedanych stoków magazynowych, wolnych godzin pracy czy wolnych pokoi w hotelu. Sztuką jest uwolnić ten potencjał i rozliczyć nim niezbędne wydatki.

Zlokalizuj Twój martwy kapitał i zamień go na gotówkę

Doświadczenie pokazuje, że w każdej firmie istnieje Martwy Kapitał. Praktycy Barter Systemu przeprowadzając analizę pomogą wskazać miejsca gdzie ten kapitał się znajduje oraz dostarcza narzędzia, które mogą mu pomóc wymienić go na gotówkę.

Nie musisz nikogo zatrudniać by zwiększyć obroty o 5-10%

Narzędzie jakim jest Barter System pozwala zwiększyć przychody bez konieczności zatrudniania dodatkowych pracowników, a przez to może pomóc poprawić płynność finansową Twojej firmy.

Upłynnij „nieroty" i popraw wynik finansowy

Problem ten dotyczy głównie producentów i firm Handlowych. Często okazuje się, że znaczna część zysku jest zamrożona w stanach magazynowych. Nasze narzędzie może pomóc je upłynnić.

Odzyskaj mądrze nawet trudne długi

W obecnych czasach większość firm zetknęła się z tym problemem - mamy dłużnika czasem nawet mamy wyrok a nie jesteśmy w stanie odzyskać naszych należności. Pomogliśmy wielu przedsiębiorcom w takich sytuacjach.

Zostań ogniwem systemowego łańcucha dostaw

Pomagamy naszym uczestnikom lokować swoje produkty/usługi w systemowych łańcuchach dostaw tworzonych przy powtarzalnej produkcji wysoko marżowych dóbr i usług

Czerp korzyści z tworzonych przez nas klastrów branżowych

Łączenie sił (mocnych stron) wielu podmiotów tworzy efekt synergii i potężnego wzrostu kompetencji i konkurencyjności. Klastry branżowe pozwalają konkurować nawet z największymi koncernami zachowując wysoką marżę dla uczestników. Przykłądowo nasi uczestnicy tworzą obecnie klaster nieruchomościowy i chemiczny. Sprawdź elementem jakiego klastra może zostać Twoja firma

Uczestnicy systemu

Barter System umożliwia uczestnictwo w rozwijającej się społeczności. Daje to możliwość planowania swojego biznesu na lata i poznawania różnych punków widzenia na jego rozwój.

ZOSTAŃ UCZESTNIKIEM

Barter System tworzy rosnącą grupę wzajemnie wspierających się przedsiębiorców, dołącz do nas.

Nasz portal korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Jeżeli chcesz zmienić ustawienia dotyczące cookies, możesz to zrobić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.